Facebook
Helia 3 3-10x50i
Kahles: Helia 3 3-10x50i
  • Producent: Kahles
  • Cena: 5 590,00 PLN

Opis produktu:

Długotrwała historia sukcesu linii KX/KXi zainspirowała firmę KAHLES do stworzenia serii lunet HELIA 3, która dzięki całkowitemu odświeżeniu stanie się absolutnie wiodącą linią optyki 1 calowej.

 

Helia 3 łączy w sobie doskonałą cenę, innowację i doskonały design. Trzy różne powiększenia i wielkości obiektywów (3-9x42/ 3-10x50/ 4-12x44) i ich znacząco niższa waga oferują najlepsze możliwe wariacje do każdej sytuacji jaka może wydarzyć się na polowaniu.

Te jednocalowe lunety wykonane są z wysokiej jakości anodyzowanego aluminium odpornego na zadrapania. Smukła linia lunet pozwala na obniżenie ich wagi i sprawia że lunety są bardziej kompaktowe. Sprawdzona technologia trzykrotnego powiększenia i najwyższy poziom transmisji światła połączony z najnowszą optyką dostarcza doskonałego i niesamowicie ostrego obrazu zarówno podczas dnia jak i długo po zachodzie słońca.

 

Najnowsza, wiodąca na rynku optycznym technologia została połączona z doskonale pracującymi elementami mechanicznymi. Na przykład, regulacja krzyża została doprowadzona do najwyższej możliwej precyzji i powtarzalności w całej serii lunet Helia 3. Znaczną uwagę poświęcono także na dokładne uszczelnienie całego systemu optycznego. Wszystkie modele są całkowicie szczelnie w obu kierunkach: zarówno od zewnątrz do środka jak i od środka na zewnątrz. Wydostanie się azotu (N2) jest zabezpieczone dzięki wyjątkowemu designowi wieżyczek oraz ekstremalnej tolerancji szczelności jaka została narzucona podczas produkcji. Dzięki temu luneta jest wodoszczelna i może zostać wrzucona do wody na 4 metry głębokości! (wytrzymałość do 0.4 bar ciśnienia)

 

Model Helia 3 4-12 został całkowicie przeprojektowany. Dzięki temu posiada on niemal takie same parametry optyczne jak lunety KAHLES na tubusie 30mm. Ze względu na niższą wagę wynoszącą 485g (Helia 5 689g/ Helia CBX/CSX 580g), Helia 3 4-12x44i jest, w porównaniu
z innymi lunetami tej klasy jako dominująca, niezwyciężona optyka.

 

Dzięki integracji z systemem KAHLES AutomaticLight, lunety Helia 3 posiadają jeden
z najlepszych systemów podświetlenia krzyża na rynku. Funkcja pamięci natężenia podświetlenia i żyroskopowy wyłącznik są doskonałą pomocą na polowaniu i zdecydowanie ułatwiają oddanie celnego strzału przy zachowaniu długiej żywotności baterii.

 

Cechy linii Helia 3

 

.: Doskonała optyka o 3-krotnym powiększeniu

.: Doskonały design jednocalowego tubusa

.: Anodyzowane aluminium odporne na zadrapania

.: Krzyż w drugim planie pozwalający na oddawania niezwykle precyzyjnych strzałów

.: Innowacyjny system podświetlenia krzyża dzień/noc z systemem żyroskopowego wyłączenia  AutomaticLight

.: Wyjątkowo niska waga lunet

.: Dzięki jednocalowemu tubusowi można wymienić starą serię KX/KXi na Helia 3 bez konieczności zmiany montażu

Szybki kontakt

 

F.H. "KNIEJA" Mariusz Rubiś

31-534 Kraków, Aleja Daszyńskiego 32

Godziny otwarcia sklepu:
Pn - Pt: 10:00 - 18:00
So: 10:00 - 14:00

Telefon: +48 12 421 82 33, +48 12 292 10 20
Fax: +48 12 421 46 19

E-mail: sklep@knieja.com.pl