Facebook
Meostar S2 82 HD Kątowa
Meopta: Meostar S2 82 HD Kątowa
  • Producent: Meopta
  • Cena: 6 189,00 PLN

Opis produktu:

Obiektyw (mm)
82
Pole widzenia z/ 30-60x WA (°)
2,55
1,2
Pole widzenia z/ 20-70x (°)
2,35
0,93
Odległość od oka (mm)
18
Najkrótsze skupienie (m)
4,1
Korekta dioptryczna (D)
-3
3
Elementy optyczne
7/5
Gwintowany filtr obiektywu
nie
Gwint pod Tripod
1∕4-20
Długość bez okularu (mm)
340
Waga bez okularu (g)
1430
Min Temperatura Operacyjna (°C)
-25
Max Temperatura Operacyjna (°C)
55
Min Temperatura Przechowywania (°C)
-40
Max Temperatura Przechowywania (°C)
70
Wodoszczelność (m)
2
Transmisja światła dziennego (%)
92
Transmisja światła przy zmierzchu (%)
88

 

 

HD Lens Elements - wysokiej jakości rozdzielczość, wyjątkowo niska dyspersja. Fluorek na obiektywach lornetki eliminuje aberrację chromatyczną (CA) oraz "kolorową pierścień" który może występować w trudnych warunkach oświetlenia. Soczewki HD zapewniają lepszy, większy kontrast oraz idealne odwzorowanie kolorów.

 

Centric Drive - bardzo duże, znajdujące się w połowie tubusa, wykonane z solidnej i wyrzymałej gumy koło do regulacji skupienia jest wyjątkowo łatwe w obsłudze i ergonomiczne nawet przy korzystaniu z lunety w grubych rękawiczkach. System Centric Drive pozwala na szybkie i precyzyjne zmiany skupienia.

 

MeoBright 5501 - Jest to wiodąca w branży, unikalna, opatentowana jonowa powłoka soczewki, która gwarantuje 99,8% transmisję światła przez jej powierzchnię. W odróżnieniu od standardowych powłok zapobiegających działaniu ciepła i pary, nasz proces jonowania powłoki skutkuje wytworzeniem bardzo jednolitej, stabilnej i gęstej powłoki, która przepuszcza przez system optyczny więcej światła z widocznego spektrum do oka użytkownika. Jest ona również niezwykle wytrzymała i przewyższa wojskowe standardy dotyczące odporności na otarcia/zarysowania.

 

MeoShield – Jonowa powłoka zapewniająca wyjątkowo wytzymałą ochronę zewnętrznych powłok soczewki przed jakimikolwiek otarciami lub zarysowaniami.

 

MeoDrop - to opatentowane powłoki hydrofobowe zaprojektowane by odpychać cząsteczki wody, tłuszcz czy inne zanieczyszczenia na powierzchni soczewki, które mogłyby osłabiać przejrzystość. Ta mikroskopijna hydrofobowa powłoka – zastosowana na wszystkich zewnętrznych powierzchniach soczewek – odpycha cząsteczki wody, tak że deszcz i inne zawilgocenia zbierają się w zwarte krople i najzwyczajniej spływają z powierzchni soczewki. Soczewki pokryte powłoką MeoDrop są łatwe do czyszczenia, zanieczyszczenia nie rozmazują się po powierzchni, pozostają czyste na dłużej i zapewniają najwyższy poziom wizualnej przejrzystości. Wszystko to sprawia, że środowisko zewnętrzne nie będzie miało wpływu na możliwość dostrzeżenia celu w czasie opadu deszczu, śniegu czy czegokolwiek co Matka Natura postawi naprzeciw Tobie.

 

Zintegrowana blenda - Dzięki zintegrowanej blendzie lunety stają się dużo bardziej uniwersalne i pozwalają na korzystanie z nich przy niemal każdych możliwych warunkach oświetlenia.

 

Waterproof – Wszystkie lunety obserwacyjne Meostar S są 100% wodoodporne i mogą być wykorzystywane przy jakichkolwiek warunkach atmosferycznych


Fogproof – Wszystkie lunety obserwacyjne Meostar S są wypełniane azotem w celu zapewnienia ochrony przed powstawaniem „mgły” wewnątrz czy na soczewkach.

 

30-letnia gwarancja – Wszystkie  lunety obserwacyjne Meostar S posiadają specjalną 30 letnią gwarancje (po rejestracji produktu)

 

Cena obejmuje tubus Meostar S2  i nie zawiera okularu!

Szybki kontakt

 

F.H. "KNIEJA" Mariusz Rubiś

31-534 Kraków, Aleja Daszyńskiego 32

Godziny otwarcia sklepu:
Pn - Pt: 10:00 - 18:00
So: 10:00 - 14:00

Telefon: +48 12 421 82 33, +48 12 292 10 20
Fax: +48 12 421 46 19

E-mail: sklep@knieja.com.pl