Facebook

Nie zatrzymuj się, nigdy nie oglądaj się za siebie. Patrz w przyszłość. Te słowa są motywem przewodnim dla firmy Chapuis

 

Dążenie do najwyższej jakości i elegancji są mobilizacją do nieustannej ewolucji oferowanej broni.

Nowa, opływowa stylistyka broni jest kontynuacją dotychczasowego sukcesu; nowy projekt został przeniesiony na całą kolekcję broni, od śrutowej poczynając na ekspresach kończąc.

 

Innowacja nigdy nie może stać się synonimem kompromisu. Rozwój Chapuis w sposób naturalny pozostaje związany z najlepszą, tradycyjną estetyką wytwarzania broni - ale to tylko jedna strona medalu. Starannie dążono by zachować wszystkie  walory niezawodności i skuteczności, które były związane z firmą od początku jej powstania.

Nowa, opływowa sylwetka broni dała wiele dalszych możliwości budowania lżejszej, lepiej wyważonej, bardziej eleganckiej broni ozdobionej ręcznie-wykonywanymi wyjątkowymi grawerunkami na jeszcze większych niż dotychczas powierzchniach.

Chapuis Armes nigdy nie idzie na kompromis.

 

Kolekcja broni Artisan spotyka się z coraz większym powodzeniem.

W tym przypadku znowu wyjątek staje się regułą dla Armes CHAPUIS. Udało się zachować wyważenie oraz trwałość oferowanych produktów. Nie należało to do najłatwiejszych zadań na świecie. Klasyczne linie broni czasami nie są wystarczające.

 

Przeglądając ofertę ​​broni CHAPUIS Armes szybko można rozpoznać czym różni się od innych, bardziej podstawowych, bardziej "przemysłowych" i ujednoliconych jednostek broni.

 

Wystarczy przejrzeć wszystkie opcje, które możemy zaproponować. Następnie proszę wyobrazić sobie, co chcieliby Państwo otrzymać tylko dla siebie.
Pozostaje stworzyć broń marzeń z nami
.

Dodatkowe materiały

<

Nowości

C40 Round Design
AGEX Jungle

Polecane produkty

C140 Artisan Ejector
RGP Artisan Ejector
Szybki kontakt

 

F.H. "KNIEJA" Mariusz Rubiś

31-534 Kraków, Aleja Daszyńskiego 32

Godziny otwarcia sklepu:
Pn - Pt: 10:00 - 18:00
So: 10:00 - 14:00

Telefon: +48 12 421 82 33, +48 12 292 10 20
Fax: +48 12 421 46 19

E-mail: sklep@knieja.com.pl