Facebook

Kontakt

F.H. "KNIEJA" Mariusz Rubiś
31 - 534 Kraków Aleja Daszyńskiego 32

 

Godziny otwarcia sklepu:
Pn - Pt: 10:00 - 18:00 
So: 10:00 - 14:00

 

Telefon: +48 12 421 82 33, +48 12 292 10 20
Fax: +48 12 421 46 19

 

Email: sklep@knieja.com.pl

NIP: 676-002-84-96

 

Konto bankowe: 
ING Bank Śląski - Oddział Kraków
al. Pokoju 78, 31-564 Kraków
nr konta: 29 1050 1445 1000 0023 4889 9531

 
profil
Andrzej Jodłowski sprzedaż hurtowa Telefon: +48 609 808 517 E-mail: andrzej.jodlowski@knieja.com.pl
profil
Stanisław Białek sprzedaż hurtowa Telefon: +48 603 403 433 E-mail: stanislaw.bialek@knieja.com.pl
 
Bartosz Skotnicki sprzedaż detaliczna Telefon: +48 691 844 077 E-mail: bartosz.skotnicki@knieja.com.pl
profil
tomasz słonina Przedstawiciel handlowy Telefon: +48 603 852 919 E-mail: tomasz.slonina@knieja.com.pl
profil
tomasz kucharczykPrzedstawiciel handlowy Telefon: +48 603 948 712 E-mail: tomasz.kucharczyk@knieja.com.pl
profil
Wojciech Wiktor Przedstawiciel handlowy Telefon: +48 695 566 360 E-mail: wojciech.wiktor@knieja.com.pl
 
Marcin Gacek Przedstawiciel handlowy Telefon: +48 603 608 397 E-mail: marcin.gacek@knieja.com.pl
 
Krzysztof Rojek sprzedaż detaliczna Telefon: +48 691 844 077 E-mail: krzysztof.rojek@knieja.com.pl
 
Kamil Horodyski sprzedaż detaliczna - reklamacje optyki Telefon: +48 691 844 077 E-mail: kamil.horodyski@knieja.com.pl
profil
Marcin Rudnicki sprzedaż detaliczna - reklamacje broń/akcesoria Telefon: +48 725 420 500 E-mail: marcin.rudnicki@knieja.com.pl
profil
Magdalena Piekarczyk BIURO Telefon: +48 12 292 10 30 E-mail: sklep@knieja.com.pl
 
Magdalena Piwowar płatności Telefon: +48 12 292 10 30 E-mail: office@browning.pl
 
Jakub Rubiś MARKETING Telefon: +48 12 421 82 33 E-mail: jakub.rubis@knieja.com.pl
 
 
Sprzedaż hurtowa
Telefon: +48 12 292 10 20 E-mail: hurt@knieja.com.pl
 
Sprzedaż detaliczna
Telefon: +48 12 421 82 33 Telefon: +48 691 844 077
 
serwis
Telefon: +48 725 420 500 E-mail: serwis@knieja.com.pl

 

 

Instagram

Dystrybucja

Formularz kontaktowy
Pola oznaczone (*) są obowiązkowe
Szybki kontakt

 

F.H. "KNIEJA" Mariusz Rubiś

31-534 Kraków, Aleja Daszyńskiego 32

Godziny otwarcia sklepu:
Pn - Pt: 10:00 - 18:00
So: 10:00 - 14:00

Telefon: +48 12 421 82 33, +48 12 292 10 20
Fax: +48 12 421 46 19

E-mail: sklep@knieja.com.pl